בתי אבות סיעודיים

יש מצבים שההורים מבוגרים מצבם הרפואי מידרדר וקשה מאוד לטפל בהם בבית. גם אם טיפלתם בהם בבית עד עכשיו או לקחתם מטפלת באופן חלקי או מלא, לפעמים יש צורך בטיפול רצוף יותר מסביב לשעון. לפעמים צריך תנאים של בית חולים או של בתי אבות סיעודיים כדי לטפל בהורה שהפך להיות סיעודי . 

לפרטים ושיחת ייעוץ ללא עלות צרו קשר >> 072-334-0776

מה עושים שהורה הופך סיעודי וזקוק לשירות בתי אבות סיעודיים

כשהורה הופך סיעודי בני המשפחה המטפלת נמצאים בבעיה. יש הרבה שאלות שהם שואלים את עצמם לאיזה מוסד לשלוח את ההורה הסיעודי סיעודי רגיל או לבית אבות לתשושי נפש ,איך לממן את הטיפול הסיעודי של ההורים, איך לדעת שהמסגרת מחוץ לבית מתאימה להורה סיעודי וטובה לו. האם כדאי לפנות לרופא גריאטר שיבדוק את מצב ההורה יגיד אם יש צורך לשלוח את ההורה למוסד סיעודי .

מעוניינים לקבל מידע נוסף אותם בתי אבות? לדעת מי מהם מתאים לדרישות שלכם? צרו קשר לייעוץ ללא תשלום התקשרו: 072-334-0776

להשלים עם כך שההורה עוזב את הבית

יש משפחות שקשה להם להשלים עם זה שהם צריכות לשלוח את ההוראה מבוגר לבית אבות
אבל אין ברירה כי יש סוגים של טיפול סיעודי מסביב לשעון בבית שהוא מאוד קשה יקר וכמעט אף אחד לא יכול להרשות לעצמו לתת טיפול סיעודי בבית, או שיש צורך במיכון רפואי שאין בבית.

איך נקבע מצב סיעודי?

מצב סיעודי של הורה אומר שההורה לא יכול לבצע מספר פעולות שונות בצורה עצמאית כמו למשל לאכול לבד להתלבש לבד ללכת לשירותים לבד ועוד פעולות שונות. רופא גריאטרי יוכל להסביר לכם אם ההורים שלכם נמצא במצב סיעודי. יש מצבים בהם ניתן להביא עובד זר שיטפל בהורה סיעודי אבל יש מצבים רפואיים שבהם אי אפשר לקחת עובד זר וההורה חייב להיות במסגרת רפואית הוא כמו בית אבות סיעודי.

מוסדות סיעודיים ממשלתיים או מוסדות סיעודיים משרד הבריאות

 יש בתי אבות סיעודיים פרטיים ויש בתי אבות סיעודיים ממשלתיים גם בבתי אבות סיעודיים פרטיים ניתן לקבל השתתפות וסיוע בעלות של בית אבות כדאי להתייעץ עם עובדת סוציאלית שמטפלת במקרים של הורים סיעודיים. חשוב להתאים להורה סיעודי בית אבות סיעודי אשר מתאים לו ושהוא חש בו בנוח
אם אתם רואים שההורה לא מרוצה ולא מאושר בבית אבות מסוים כדאי לברר אולי צריך להעביר אותו למקום אחר שבו הוא ירגיש נוח יותר/בית אבות סיעודי הוא כמו בית להורה סיעודי חשוב שההורה סיעודי ירגיש בו נוח ובטוח, ויסכים להיות בו.

מוסדות סיעודיים בשרון וברחבי הארץ

משפחות רבות מחפשות מוסדות סיעודיים כפתרון לשהייה של ההורים המתבגרים. ההורים כבר לא יכולים לתפקד כתמול שלשום ואתם מנסים למצוא עבורם את מקום השהייה העונה על כל הצרכים שלהם. ברחבי הארץ תוכלו למצוא מספר רב של בתי אבות סיעודיים או כאלו שאחת המחלקות שלהם מקבלת מקרים סיעודיים.

בתי אבות סיעודיים לאוכלוסייה הדתית – לשמור על אורח החיים הדתי 

חלק מקבלת ההחלטות של ההורה והמשפחה בנוגע לבחירת אחד מרשימת בתי אבות סיעודיים מתחבר לאורח חייו של ההורה הדתי ואיך נוכל למצוא מקום שיוכל לתת מענה מלא לנושא?
ברחבי הארץ תוכלו למצוא בתי אבות לדתיים אשר יתנו לכם את המענה. בחלק מהמקרים גם אם לא כל בית האבות כזה תוכלו למצוא מחלקות בתוך בתי האבות שבהם יוכלו לשהות ההורים.

לפרטים ושיחת ייעוץ ללא עלות צרו קשר >> 072-334-0776

ברוב בתי האבות תוכלו למצוא שירותי דת המותאמים לאוכלוסייה כמו:
– רמת כשרות כזו שתואמת לזו שההורה מקפיד.
– בתי כנסת בתוך בית האבות שפעיל לאורך כל השנה בימות חול ובחגים.
– בחלק מבתי האבות ישנה הפרדה בין נשים וגברים.
– מגוון פעילויות בבית האבות ומחוצה לו מעבר לפעילות השוטפת וכוללת הקשרים דתיים.
– הרצאות ושיעורים בנושא דת.

מעוניינים לקבל מידע נוסף אותם בתי אבות? לדעת מי מהם מתאים לדרישות שלכם? צרו קשר לייעוץ ללא תשלום התקשרו: 072-334-0776

בית אבות סיעודי בחדרה ובצפון הארץ – על מה משפיע המיקום הגאוגרפי?

מה קורה שההורה גר לא ליד הילדים? איך בוחרים בית אבות סיעודי לפי המיקום הגאוגרפי?
במקרים רבים הילדים לא גרים באותה עיר של ההורה ואז קבלת ההחלטה בבחירת בית אבות סיעודי טיפה יותר מורכבת וצריכים להתייחס לנושא.
כשההורה נכנס לבית האבות הוא מקבל את מעטפת הטיפול המלאה אך עדיין המשפחה שרוצה לבקר ולסעוד צריכה יחד עם ההורה לבחור את המקום שיהיה קרוב ביותר לאחד מהילדים שסביר להניח שיהיה יותר פעיל בטיפול.
המדינה נחלקת בגדול לשלושה חלקים בהם תוכלו למצוא בתי אבות במרכז, בתי אבות סיעודיים בחדרה והצפון ובתי אבות בדרום. בתוך אותם אזורים יש חלוקות משנה לתתי אזורים בערים, מושבים ובקיבוצים.

מעוניינים לקבל מידע נוסף אותם בתי אבות? לדעת מי מהם מתאים לדרישות שלכם?

לפרטים ושיחת ייעוץ ללא עלות צרו קשר >> 072-334-0776