בתי אבות בצפון

איזה בית אבות בצפון יהיה הטוב ביותר עבור ההורה המבוגר שלכם?

כל אחד מבתי האבות בצפון מתהדר במעטפת שירותים איכותית העומדת בתקנים המחמירים ביותר של משרד הבריאות. באתרים הרשמיים או בעלונים של אותם בתי אבות תוכלו בוודאי לצפות בתמונות ולקרוא עדויות של דיירים, אשר שיפרו את איכות החיים שלהם בעקבות המעבר לבית אבות חדש.

אך איך ניתן להבין לאיזה מבתי האבות הללו להעביר את יקירכם? עם הייעוץ והליווי של "קוד פלוס – דואגים להורים" תקבלו את התשובות הנכונות לכל השאלות.

איך בוחרים בתי אבות בצפון?

בתי האבות בצפון מציעים כל אחד את השירותים הייעודיים שלו, עבור סוג מסוים של אוכלוסיה מבוגרת בעלת דרישות וצרכים ספציפיים. כך למשל, בתי האבות השונים נבדלים בעצמאות ובמצב הרפואי של הדיירים המשתכנים אצלם: בתי אבות מסוימים מאפשרים לדיירים שלהם לנהל את חייהם בצורה חופשית, מלבד סיוע מינימלי בחיי היומיום או בשעות הפנאי שלהם. בתי אבות אחרים נועדו עבור קשישים במצב סיעודי או תשישות נפשי, אשר דורשים סיוע רב יותר בהתנהלות היומיומית ובמענה הרפואי.

ההבדלים בין בית אבות אחד לאחר אינם מסתכמים רק בשירותים הרפואיים, כי אם בשלל מאפיינים שונים אשר יכולים להכריע גם על החוויה היומיומית של ההורה בביתו החדש, וגם במענה שיהיה זמין עבורו בשעת צורך. זאת הסיבה שלא מספיק לדעת מהו בית האבות המומלץ ביותר או היוקרתי ביותר, כי אם להבין מהו בית האבות הנכון לצרכים היחודיים של ההורה שלכם.

השמה בבית אבות בצפון עם "קוד פלוס – דואגים להורים"

הקמנו את "קוד פלוס – דואגים להורים" על מנת להקל עליכם בתהליך החיפוש, להבין לעומק מהם הצרכים השונים של ההורה המבוגר שלכם והיכן הם יקבלו את המענה הטוב ביותר. באמצעות שירותי הייעוץ והליווי שלנו הניתנים ללא תשלום נלווה אתכם לכל אורך תהליך הבירור וההשמה, נאפיין את הצרכים האישיים והדרישות של ההורה המבוגר ונציע לכם את בית האבות אשר יידע לתת מענה לכל אלו.

רשת בתי אבות סיעודיים בצפון – איך בוחרים?

לאורך השנים ליווינו תהליכי קליטה מוצלחים של הורים מבוגרים במגוון בתי אבות ומוסדות סיעודיים בצפון. מתוך כך, אנחנו מבינים כי המעבר אינו משפיע רק אל ההורה המבוגר, כי אם גם עליכם בני משפחתו. הייעוץ שלנו כולל בחינה של בתי האבות המוצעים גם על פי הקרבה הגיאוגרפית והנוחות שבני המשפחה מרגישים במקום החדש של ההורה המבוגר. בנוסף, אנו נברר בעצמנו לגבי קצבאות סיעוד המגיעות לכם, כדוגמת "קוד משרד הבריאות" או שירותי סיעוד כחלק מ"חוק הסיעוד", אשר יוכלו להעניק לכם ולבני משפחתכם שקט כלכלי עם הסידור החדש.