בתי אבות בחדרה

בתי אבות בחדרה – מגוון מחלקות אשפוז

העיר חדרה נותנת מענה לגיל השלישי עם מגוון בתי אבות בחדרה העונים על כל המצבים הבריאותיים או התפקודיים בהם נמצאים הקשישים. חלק מהמחלקות אותן תוכלו למצוא בבתי האבות בעיר : מחלקות בסיעודיות, מחלקות לתשושי נפש ועוד
המשפחה הבוחנת את בתי האבות צריכה לקבל החלטה ביחד עם גורמי הרפואה ונציגי בתי האבות על המקום המתאים להורה. כזה שיתן מענה הולם למצבו הרפואי. ויהיה מקום נעים להורה ולמשפחה המטפלת.

מחפשים בית אבות להורה? חשוב לדעת :
1. מה זה קוד משרד הבריאות?
2. שאלות ותשובות שכל משפחה נדרשת בתהליך

חדרה העיר – מתפתחת ומתאימה את עצמה לאוכלוסיית הגיל השלישי הגדלה

חדרה היא עיר נפלאה השוכנת לאורך חוף הים הנמצאת סמוך לחיפה ונתניה. בעיר תוכלו למצוא מספר בתי אבות נהדרים אולם כדי לבחור מבניהם יש צורך לבחון כמה וכמה דברים. ראשית יהיה עלינו לבדוק האם הקשיש עדיין שקול בדעתו ויכול להשתתף בבחירת בית האבות. במידה וכן נהדר – במידה ויש צורך בבית אבות סיעודי וכי אותו קשיש כבר אינו יכול לקבל החלטות שקולות בעצמו הרי שאתם, כילדיו, תצטרכו לבחון את בתי האבות באזור בעצמכם.

בתי אבות בחדרה לפי הצרכים הפיזיים

לכל בית אבות יש מגוון צרכים פיזיים שהוא מכסה עבור אותו דייר, אולם אתם צריכים להתאים את הצרכים הללו והיקפם בהתאם למצבכם. כך למשל: אם הקשיש אינו מסוגל כלל לבצע אף אחת ממטלות הבית תצטרכו להכניסו לבית אבות הדואג לכל צרכיו הפיזיים: כולל ניקיון, ליווי לחדר האוכל ועוד. כמו כן במידה והוא צריך שיקלחו אותו, יעזרו לו לקחת תרופות ועוד.

איך בית האבות תורם למרקם החברתי?

בתי אבות בחדרה ידועים בכך שהם גם מפעילים חברתית את הדיירים. למעשה המרקם החברתי הוא חשוב מאוד על מנת שהדייר החדש ירגיש בנוח ויפתח את עצמו לאנשים חדשים, חברים חדשים ומסגרת חדשה. גם כך לא קל לעשות את המעבר מעצמאות בבית למסגרת עם עוד אנשים. לכל הפחות שאנשים אלה יהיו נחמדים, שיהיו פעילויות מרתקות ומעשירות ועוד.

בתי אבות סיעודיים בחדרה – מגוון פתרונות לאוכלוסיה המתבגרת

בחדרה בתי האבות נותנים מענה לאוכלוסיה המתבגרת ומכילים מחלקות שונות שכל אחת מטפלת בסטטוס רפואי שונה. כיצד נוכל לדעת איזה בית אבות מתאים להורה שלנו? בשיחה מהירה עם מומחה להשמה לבתי אבות ניתן לכם את המידע הרלוונטי. שאיתו תוכל להמשיך לעבר קבלת ההחלטה. 
שילוב של הפרמטרים הרפואיים והכלכליים יעזרו למשפחה להבין האם הם זכאים לקוד משרד הבריאות ולמעשה מה גובה המימון שהמשפחה תקבל לאחר הכניסה של ההורה לבית אבות.

מחפשים בתי אבות נוספים באיור הצפון? אולי יעניין אתכם בתי אבות באזור:
בתי אבות בטבריה
בתי אבות בחיפה