קוד משרד הבריאות בדיקה ללא עלות

במסגרת הסיוע והייעוץ שמספק "קוד פלוס", אנחנו שואפים לעזור לכם למצוא עבור יקירכם לא רק את הפתרון הטוב ביותר עבורו – אלא גם זה אשר ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר, ולא ידלה מכם משאבים והוצאות כלכליות רבות.

אם אתם מבינים כי המוסד הדרוש עבור יקירכם נמצא מעבר ליכולות הפיננסיות שלו או שלכם, המטרה שלכם תהיה השגת "קוד משרד הבריאות". "קוד פלוס" יוכל לקבוע עבורכם יעוץ והכוונה אישית אשר תעזור לכם להגיע ליעד המיוחל ולקבל לידכם את "קוד משרד הבריאות".

מהו קוד משרד הבריאות ?

"קוד משרד הבריאות" הוא אישור כי המדינה תשתתף בעלויות השהות במוסד סיעודי המתאים למצבו הבריאותי של יקירכם. את "קוד משרד הבריאות" תוכלו לקבל מטעם משרד הבריאות, ובאמצעותו לממש את זכותכם לסיוע כספי מהמדינה – מימון חלקי או מלא בהוצאות האשפוז.

כיצד מקבלים את "קוד משרד הבריאות"?

משרד הבריאות מתנה את קבלת "קוד משרד הבריאות" בקריטריונים רבים, ביניהם:

  • ההורה המבוגר צריך להיות מוגדר באופן רשמי כחולה סיעודי או כתשוש נפש, מצבים רפואיים בהם הוא אינו מסוגל לדאוג לעצמו, ולכן זקוק לעזרה והשגחה מקצועית עבור הקיום היומיומי שלו.
  • הקשיש ובני משפחתו הינם במצב כלכלי או סוציאלי אשר לא מאפשר להם לממן את הוצאות השהות במוסד הסיעודי.
  • לקשיש או בני משפחתו מחזיקים בכל המסמכים הרלוונטים למצבו של הקשיש (דו"ח של עובדת סוציאלית, חוות דעת רפואיות לגבי מצבו הרפואי והנפשי של הקשיש, אישורי הכנסה של הקשיש ובני משפחתו ועוד).
  • המוסד הרצוי עבורו הוא מוסד אשר פועל ברשיון של משרד הבריאות.

"קוד פלוס" – הדרך המהירה אל קוד משרד הבריאות

תהליך קבלת האישור אל מול משרד הבריאות הוא תהליך המלווה בהמון בירוקרטיה: קל מאוד להתבלבל בדרך, לשכוח להוציא את אחד האישורים או לעבוד קשה להשגת מסמך כלשהו – רק כדי לגלות אחר כך כי הוא אינו עומד בדרישות המחמירות של משרד הבריאות.

היועץ האישי של "קוד פלוס" מיומן בליווי וייעוץ משפחות על כל ההיבטים השונים של "קוד משרד הבריאות".
הוא עזר לעשרות משפחות להתמודד בהצלחה מול שלבי האישורים השונים, ואפשר להם להעביר את בן משפחתם המבוגר למוסד המתאים לו. את הנסיון הזה הוא מעוניין להעניק לכם ללא תשלום.

הייעוץ המקצועי של "קוד פלוס" כולל ליווי אישי בכל אחד מהשלבים – החל משלב הבדיקה הראשוני, הגשת הבקשה אל מול משרד הבריאות – ועד לרגע שבו תזכו מאיתנו לחדשות הטובות ותתחילו לקבל את הסיוע הכלכלי המגיע לבן משפחתכם ולכם.