קוד משרד הבריאות בדיקה ללא עלות

במסגרת הסיוע והייעוץ שמספק "קוד פלוס", אנחנו שואפים לעזור לכם למצוא עבור יקירכם לא רק את הפתרון הטוב ביותר עבורו – אלא גם זה אשר ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר, ולא ידלה מכם משאבים והוצאות כלכליות רבות.

אם אתם מבינים כי המוסד הדרוש עבור יקירכם נמצא מעבר ליכולות הפיננסיות שלו או שלכם, המטרה שלכם תהיה השגת קוד משרד הבריאות. "קוד פלוס" יוכל לקבוע עבורכם יעוץ והכוונה אישית אשר תעזור לכם להגיע ליעד המיוחל ולקבל לידכם את "קוד משרד הבריאות".

מהו קוד משרד הבריאות ?

קוד של משרד הבריאות הוא אישור כי המדינה תשתתף בעלויות השהות במוסד סיעודי המתאים למצבו הבריאותי של יקירכם. את "קוד משרד הבריאות" תוכלו לקבל מטעם משרד הבריאות, ובאמצעותו לממש את זכותכם לסיוע כספי מהמדינה – מימון חלקי או מלא בהוצאות האשפוז.

כיצד מקבלים את "קוד משרד הבריאות"?

משרד הבריאות מתנה את קבלת "קוד משרד הבריאות" בקריטריונים רבים, ביניהם:

  • ההורה המבוגר צריך להיות מוגדר באופן רשמי כחולה סיעודי או כתשוש נפש, מצבים רפואיים בהם הוא אינו מסוגל לדאוג לעצמו, ולכן זקוק לעזרה והשגחה מקצועית עבור הקיום היומיומי שלו.
  • הקשיש ובני משפחתו הנם במצב כלכלי או סוציאלי אשר לא מאפשר להם לממן את הוצאות השהות במוסד הסיעודי.
  • לקשיש או בני משפחתו מחזיקים בכל המסמכים הרלוונטיים למצבו של הקשיש (דו"ח של עובדת סוציאלית, חוות דעת רפואיות לגבי מצבו הרפואי והנפשי של הקשיש, אישורי הכנסה של הקשיש ובני משפחתו ועוד).
  • המוסד הרצוי עבורו הוא מוסד אשר פועל ברישיון של משרד הבריאות.

"קוד פלוס" – הדרך המהירה אל קוד משרד הבריאות

תהליך קבלת האישור אל מול משרד הבריאות הוא תהליך המלווה בהמון בירוקרטיה: קל מאוד להתבלבל בדרך, לשכוח להוציא את אחד האישורים או לעבוד קשה להשגת מסמך כלשהו – רק כדי לגלות אחר כך כי הוא אינו עומד בדרישות המחמירות של משרד הבריאות.

היועץ האישי של "קוד פלוס" מיומן בליווי וייעוץ משפחות על כל ההיבטים השונים של "קוד משרד הבריאות".
הוא עזר לעשרות משפחות להתמודד בהצלחה מול שלבי האישורים השונים, ואפשר להם להעביר את בן משפחתם המבוגר למוסד המתאים לו. את הניסיון הזה הוא מעוניין להעניק לכם ללא תשלום.

הייעוץ המקצועי של "קוד פלוס" כולל ליווי אישי בכל אחד מהשלבים – החל משלב הבדיקה הראשוני, הגשת הבקשה אל מול משרד הבריאות – ועד לרגע שבו תזכו מאיתנו לחדשות הטובות ותתחילו לקבל את הסיוע הכלכלי המגיע לבן משפחתכם ולכם.

סיוע במימון בתי אבות בעזרת קוד של משרד הבריאות

בתהליך הבדיקה של בית האבות עולה שאלת המימון. מי  מממן מוסד סיעודי? ההורה? הילדים? מגיעה עזרה או סיוע מהמדינה בנושא?
צוות היועצים של קוד פלוס ידע לכוון אתכם בכל התהליך ולהבין איזה סכום צריכים המשפחה וההורה לשלם וכיצד להגיש בקשה לזכאות במימון בית האבות.

למה חשוב לעבוד מול חברת השמה בתהליך?

משפחות הנמצאות בתחילת הדרך של תהליך מציאת בית אבות להורה זקוקות במקרים רבים למימון בעזרת הקוד של משרד הבריאות.
כחברת השמה לבתי אבות ותיקה ומוכרת נוכל לסייע לכם לקצר את הזמן בטיפול בקבלת הקוד ואף למצות בצורה המקסימלית את גובה הזכאות.
התהליך שתעברו איתנו החל משיחת הטלפון הראשונה בה נאסוף את כל הפרטים הרלוונטיים לתהליך העבודה מול משרד הבריאות ועד לקבלת האישור לגובה הזכאות הינו מקצועי ובאחוזים גבוהים של הצלחה לקבלת זכאות בקבלת הקוד.