כמה עולה בית אבות סיעודי לחודש?

כמה עולה בית אבות סיעודי לחודש? זו אחת השאלות ששואלות אותנו המשפחות בשיחה הראשונה. העניין שהתשובה איננה  אחידה וההפרשים בתמחור בתי האבות תלויים בפרמטרים רבים כמו מיקום,סוג הטיפול והתאמתו לסטטוסים רפואיים ועוד.

לפרטים ושיחת ייעוץ ללא עלות צרו קשר >> 072-334-0776

בתי אבות סיעודיים – בחירה לפי המיקום הגאוגרפי

ברחבי הארץ פזורים בתי אבות סיעודיים וכאלו שיש להם מספר מחלקות שאחת מהן נותנת מינה לקשישים שהוגדרו בסטטוס רפואי סיעודיים.
שאנחנו בוחרים את בית האבות נרצה גם להתייחס למיקומו. יש הבוחרים בבית אבות שנמצא בסביבת המגורים של ההורה, כך ההורה נשאר בסביבת המוכרת לו ולעיתים גם עם החברים והשכנים. במקרים אחרים שהמשפחה המטפלת לא גרה בסמוך להורה בוחרים בני המשפחה בבתי אבות הקרובים למגוריי המשפחה המטפלת כך שיועלו להגיע לבקר יחד עם הנכדים בתדירות גבוהה.
לאחר שקיבלתם החלטה על המיקום נמשיך לבחון את העלויות של בתי האבות באזור ונוכל להשוות בין מספר בתי אבות ולקבל את ההחלטה הנכונה לנהורה ובתקציב שנוכל לעמוד בו.

כמה עולה בית אבות סיעודי? – בדיקה ללא עלות של קוד משרד הבריאות

כבר בשיחה הראשונה נעבור אתכם על השאלון שמכין אותנו להגשת טפסי קוד משרד הבריאות. בטפסים אותם נגיש נתייחס לתמונה הפיננסית של ההורה ושל המשפחה במידת הצורך. כך שבסוף התהליך נבין מה גובה הזכאות שזכאי ההורה במימון השהות בבית האבות.

צרו קשר כבר עכשיו ונסייע לכם בהגשת החומרים – התהליך אישי ודיסקרטי וללא עלות מצד המשפחות!

אפשרויות המימון לבית אבות בישראל ומה עלות בית אבות סיעודי לחודש?

העלות החודשית הגבוהה למימון שהות ההורה בבית האבות מאלצת את המשפחות לקבל החלטות ובדיקות אופציות המימון בתשלום לבית האבות. האם ההורה צריך לממן את הכל? ומה עלות בית אבות סיעודי לחודש? האם כמו שהזכרנו קודם ההורה זכאי למימון כל שהוא מהמדינה בשהות ומה גובה התשלום אותו יאלצו להשלים הילדים. לאורך השנים עבדנו עם מאות משפחות תוך בחינת כל אפשרויות המימון העומדות בפני המשפחות ובאילו מצבים הצלחנו לסייע להם לקבל סיוע בתשלום.

צרו קשר כבר עכשיו ונסייע לכם בבדיקה הזכאות שלכם למימון בית האבות – תהליך אישי וללא עלות 

לפרטים ושיחת ייעוץ ללא עלות צרו קשר >> 072-334-0776