בתי אבות בחיפה

בתי אבות בחיפה איזה מהם המתאים לבן משפחתכם המבוגר?

חיפה וסביבתה מציעים מגוון של פתרונות לטובת בני הגיל השלישי: בתי אבות בחיפה, מוסדות סיעודיים, דיור מוגן ושירותי סיעוד הפועלים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אך בכל זאת, לא תמיד מובן מהו הפתרון המתאים מבין כל אלו עבור יקירכם המבוגר.

הפתרון החדש – בין אם מדובר בקליטה של ההורה המבוגר בסביבה חדשה, או בשירות סיעודי שיוענק לו בביתו הפרטי – צריך לענות בדיוק על הצרכים הבריאותיים שלו, מבלי להזיק לאורח חייו ולשגרתו. נוסף על כך, חשוב שהדרך להשגת הפתרון תהיה ברורה ונוחה, כדי שלא תיגררו להוצאות מיותרות או תתקלו בחסמים בירוקרטיים.

קוד פלוס דואגים להורים שלכם גם בבתי אבות בחיפה 

זאת הסיבה שהקמנו את "קוד פלוס – דואגים להורים": קבוצה קטנה ואינטימית של יועצים אישיים בעלי ניסיון רב בליווי וייעוץ למשפחות מכל הארץ. לאורך השנים ליווינו תהליכי קליטה מוצלחים של הורים מבוגרים בבתי האבות ובמוסדות הסיעודיים בחיפה. עם "קוד פלוס" אנו מציעים לכם את שירותנו המקצועיים, יחד עם ההיכרות רבת השנים שלנו את הפתרונות לגיל הפרישה המוצעים בחיפה: שירות ייעוץ וההכוונה לבתי האבות בחיפה ללא תשלום.

קוד פלוס – שנים של ליווי משפחות בתהליך הכניסה לבית אבות

הניסיון והמקצועיות של "קוד פלוס" כחברת השמה לבתי אבות תבטיח לכם שקט נפשי וביטחון בתהליך ההשמה של יקירכם באחד מבתי האבות בחיפה, או באחד מהפתרונות האחרים שמתאימים לו. היועץ האישי שילווה אתכם מטעם "קוד פלוס" יידע להתאים את בית ההורים הנכון ביותר עבור ההורה שלכם ועבורכם מבין מגוון האופציות המוצעות בעיר. הוא ידאג כי האופציות יתאמו רק את מה שיתאים לו ולכם בצורה הטובה ביותר, מבלי לבצע התפשרויות.

בתי אבות בחיפה – איך לבחור להורה את בית האבות לפי תקציב וסטטוס רפואי?

המטרה של "קוד פלוס – דואגים להורים" היא למצוא את היעד הכי נכון עבורכם; את הפתרון אשר ישרת את בן משפחתכם המבוגר ואתכם בצורה הטובה ביותר בדרך שתהיה הנוחה והמהירה ביותר להגיע אליו. לכן, היועץ האישי שלנו יידע לעזור לכם להתמודד מול דרישות של הרשויות והמוסדות בחיפה, במטרה להשיג את כל המסמכים והאישורים הנדרשים עבור ההשמה.

חברות השמה לבתי אבות בחיפה

חברתינו תסייע לכם בתהליך מציאת בית האבות המתאים להורה בעזרת הידע, הניסיון והעבודה השוטפת מול בתי האבות. אם אתם מחפשים חברות השמה לבתי אבות בחיפה ובצפון נשמח לסייע אתכם ולהוביל את המשפחה ברגישות ומקצועיות בתהליך מציאת בית אבות מתאים לצרכי ההורה.
במהלך תהליך הליווי, היועץ האישי יבצע גם בדיקה של הזכויות אליהם ההורה המבוגר זכאי במסגרת מצבו, למשל זכאותו לקצבת סיעוד במסגרת "קוד משרד הבריאות" או זכאות לשירותים סיעודיים לפי "חוק הסיעוד".
בזכות הליווי הצמוד של "קוד פלוס", התהליך הבירוקרטי הנדרש למימוש הזכות יהיה הרבה יותר פשוט ומובן, כשהיועץ האישי יבצע בעצמו את תהליכי האישורים הנדרשים מול הגורמים הרלוונטיים בחיפה.

בתי אבות בצפון – האם כל בתי האבות הטובים ממוקמים בערים הגדולות?

בתי האבות בישראל פרוסים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. חלקם בערים וחלקם במקומות יישוב קטנים יותר כמו קיבוצים ומושבים.
איכות בית האבות וההתאמה להורה לא מושפעת מהמיקום הגאוגרפי. נושא המיקום הינו בד"כ פועל יוצא של מגורי ההורה או הילדים.
בתי אבות בצפון פזורים בחיפה ובכל הערים מסביב על שלל המחלקות ובהתאמה לסטטוסים הרפואיים של ההורים שלכם.
ולכן הבדיקה צריכה להיות עניינית התואמת לצרכים של ההורה והמשפחה ולבחור את המקום שייתן להורה את היחס החם והטיפול המתאים למצבו הבריאותי.

בתי האבות ממוקמים במקומות שונים בעיר כמו:
בית אבות בחיפה נווה שאנן
בית אבות בחיפה קרית אליעזר
בית אבות בת גלים
בית אבות מרגוע חיפה

צרו קשר עוד היום לשיחה עם יועץ גריאטרי לבדיקת הזכאות שלכם – לייעוץ ללא תשלום התקשרו: 072-334-0776