בתי אבות לתשושי נפש

אם אתם מטפלים בהורים מבוגרים וההורים כבר מתקשים מסיבות שונות   לקיים חיים עצמאיים בבית
זה הזמן לחשוב על פנייה לבית אבות. יש משפחות מטפלות שלא רוצות להעלות על הדעת
פנייה לבית אבות אבל יש מצבים בהם מגורים בבית אבות יותר יטיבו עם ההורה המבוגר מאשר חיים בבית. לפעמים במוסדות טיפוליים שונים למשל כמו בבתי חולים למשל אתם פוגשים מומחים רופאים גריאטריים פסיכוגריאטרית והם יכולים להמליץ לכם לתת להורים טיפול צמוד יותר בבית אבות לתשושי נפש.

לפרטים ושיחת ייעוץ ללא עלות צרו קשר >> 072-334-0776

מהו בית אבות לתשושי נפש?

בית אבות לתשושי נפש הוא בית אבות  מיוחד או בית אבות רגיל אשר כולל מחלקה מיוחדת עבור תשושי נפש כלומר קשישים הסובלים ממחלת אלצהיימר הסובלים מדמנציה. פסיכוגריאטר יבחן אותן ויאבחן כי הם מוגדרים בתור תשושי נפש. יש כאמור גם בתי אבות רגילים  שיש בהם מחלקות נפרדות נפש לתשושי נפש.

באיזה גיל מומלץ ללכת לבית אבות?

בית אבות נועד להורים מבוגרים בגיל זקנה יש לרוב מגבלת גיל שלפיה ניתן להתקבל לבית אבות. אבל בית האבות וסוג המחלקה תלויים במצב ההורה המבוגר. בתי אבות נועדו לאפשר להורים המבוגרים חיים נוחים יותר וטיפול טוב יותר מאשר שהם יכולים לקבל בבית בבתי אבות לקשישים. הקשישים מקבלים . . מגוון שירותים מכל הסוגים. אם זה שירותי פנאי לקשישים עצמאיים שירותים סיעודיים שינה ניקיון מזון טיפול סיעודי וטיפול עבור קשישים תשושי נפש

מימון בתי אבות לתשושי נפש – האם מגיע החזר?

ההורה מתבגר והבנתם שהוא צריך להיכנס לאחד מבין בתי אבות לתשושי נפש. מעבר לסידורים ולטפסים עולה הצד הכלכלי. כמה זה עולה? מי משלם והאם מגיע החזר כלשהוא. לצורך כך תתבקשו להציג מסמכים המעידים על הכנסות ההורה ובני משפחתו כדי שתוכלו לקבל את הנתונים המדויקים.
בנוסף תקבלו את ההחלטה לאיזה בית אבות נכון להכניס את ההורה לאור גובה התשלום וההחזר לו זכאית המשפחה.
בתי אבות לתשושי נפש פזורים ברחבי הארץ. טווח המחירים משתנה מעיר לעיר ופה אתם צריכים לקבל את ההחלטה עבור ההורים שלכם.

בתי אבות לתשושי נפש במרכז – פתרונות מצוינים ברוב ערי המרכז

עולם בתי האבות מתפתח מיום ליום הן בכמות המיטות והן ברמת השירות והטיפול של הצוותים באוכלוסיה שנמצאת בבית האבות. ברחבי הארץ מפוזרות עשרות מחלקות ומוסדות לתשושי נפש הנותנות מענה לאוכלוסייה המתבגרת עם צוותים מקצועיים ומסורים. במהלך שיחת ההכרות שלנו אתכם נדע למצוא לכם את בית האבות שייתן את הפתרון האידאלי להורים.
אז כמה עולה בית אבות סיעודי או כזה לתשושי נפש? צרו קשר לייעוץ ללא עלות

בתי אבות לתשושי נפש מחיר לבית אבות פרטי

בעניין מחיר בתי האבות לתשושי נפש הפערים יכולים להיות משמעותיים. במידה ואתם מחפשים בית אבות פרטי הפערים יכולים להיות משמעותיים ולכן חשוב לבדוק מספר מקומות באזור הגאוגרפי שבו אתם מחפשים ולהבין מה סל השירותים שאתם מקבלים בכל מקום, מה רמת הטיפול ואיכות המטפלים והאם המקום אכן מעסיק את הצוותים המתמחים בטיפול בתשושי נפש.

סוגים נוספים של בתי האבות בישראל :
בתי אבות סיעודיים 
בתי אבות לעצמאיים

לפרטים ושיחת ייעוץ ללא עלות צרו קשר >> 072-334-0776