בתי אבות ברחובות

כאשר מגיע הגיל והגוף כבר לא מאפשר לאדם להיות עצמאי בחופשיות ובאופן מלא, הרי שהוא כבר יתחיל להיות זקוק לתמיכה. התמיכה הזו תהיה מלווה גם בתמיכה רפואית, גם פיזית וגם נפשית וחברתית. את כל אלה כבר לא יהיה ניתן למצוא אם תרצו לבלות בביתכם לבד וכי הגיע הזמן להצטרף לבית אבות בעיר, מה שעשוי דווקא להסתמן כמשהו חיובי מאוד עבורכם.

בחירת בתי אבות ברחובות:

העיר רחובות נמצאת במישור החוף הדרומי ומונה למעלה מ-130 אלף תושבים. אחוז מסוים מהתושבים כבר נחשב לאזרחי הגיל השלישי ואלה כבר זקוקים לליווי מלא ולעתים אף לשירותי סיעוד. אין זה אומר שצריך לוותר על החיים בגיל מוקדם אלא שמעבר לבית אבות בעיר רק יכול להחיות את האדם מחדש. בתי אבות אלה מלאים בפעילויות מעשירות, כולל פעילויות פיזיות החיוניות לגוף ולבריאות. מרבית בתי האבות יכללו גם מתקנים נוספים כמו בריכה, חדר כושר, ספרייה ועוד מקומות נוספים שבהם יוכלו להעביר את הזמן בנחת ובכיף הקשישים המתגוררים בבית האבות. למעשה יהיה מדובר בבית מלון אשר כולל גם מעקב וטיפול בצרכים הרפואיים.

היתרון של בתי אבות ברחובות:

רחובות היא אחת הערים הגדולות והמתפתחות בדרום ובשל כמות התושבים הגדולה בעיר כך גם בתי האבות משקיעים יותר כסף ומשאבים במתקנים, בהרחבת צוות הטיפול והכשרתו המקצועית, בפעילויות ובחדרי מגורים מרווחים ונעימים יותר. כל זה על מנת לזכות בליבם של הלקוחות ולספק להם את התנאים הטובים ביותר שהם יכולים.

 

Call Now Buttonצרו קשר