בתי אבות בקרית ים

זהו חלום שמתגשם לאנשים שיודעים מה הם רוצים, לבלות את שנות הפרישה שלהם מוקפים באנשים טובים כמוהם. בתי אבות ברית ים מאפשרים לכם לחיות בקהילות של פנסיונרים כמוכם, שאתם יוכלו לבלות את השנים הכי יפות שלהם. כשאתם מכינים את עצמכם לרגע הפרישה חשבו על הקהילה המשפחתית והחמה שמחכה לכם. שם תמצאו אנשים בעלי תחומי התעניינות בדיוק כמוכם, שרוצים לעסוק בתחביבים ובעיסוקים מהנים כדי ליהנות מכל רגע מבלי לטורח יותר לעבוד או לדאוג לאחרים. הרווחתם זאת בזכות, אז למה לא ליהנות מזה?

בתי אבות בקרית ים עם צוותים תומכים

תמיכה ותחזוקה ואווירה נעימה הם השיקולים הכי חשובים לבחור בתי אבות בקרית ים, שבהם תרגישו נוח ורצויים מאוד. שם תמצאו חברים חדשים או אפילו כאלה שהכרתם, וצוותי כוח אדם שידאגו לכם בדיוק כמו למשפחה. אתם כבר לא מנקים את הבית אלא רק מסדרים את החפצים שלכם כפי שאתם רוצים, נהנים מעיצוב פנים נוח ונעים, מתקנים וציוד שנחוץ לכם כדי להרגיש בטוחים בכל תנועה, וחדרים שבהם תוכלו לבלות ברוגע ובנעימות.

ארוחות ופעילות חברתית

פעילות חברתית ועיסוקים שונים כמו חוגים ואמנויות מחכים לכם בבתי אבות בקרית ים, לכל מי שמחפש כיצד למלא את שעות הפנאי בנוחות. תיהנו גם מבידור ומהווי, מארוחות מזינות וטעימות ומחגים ואירועים בכל השנה. הקהילה שמחכה לכם בבית האבות היא המשפחה שמתווספת למשפחה שכבר יש לכם, עם חברים חדשים.

Call Now Buttonצרו קשר