בתי אבות בפתח תקווה

פתח תקווה היא אם המושבות אבל ללא ספק גם לאבות יש מקום רב בעיר 🙂 העיר פתח תקווה מונה בתי אבות רבים, גדולים וקטנים כאחד, וותיקים ומודרניים. בכולם יקבלו אתכם באהבה וכל אחד מציע את היתרונות שלו על פני המתחרים. על מנת לבחור את בית האבות המועדף עליכם תצטרכו לקחת בחשבון כמה דברים עיקריים.
בתי אבות בפתח תקוה – חשיבות מיקום בית האבות

העיר פתח תקווה היא עיר גדולה מאוד ולכן גם יש בה הרבה בתי אבות. מלבד כמות התושבים הגדולה בעיר הרי שגם מבחינת השטח שלה היא יחסית גדולה ועל כן ייתכן והמשפחה שלכם שגרה בצד אחד של פתח תקווה תצטרך לנסוע שעה-שעה וחצי לצידה השני בכבישים פקוקים כדי לבקר אתכם. על כן תרצו לבחור בית אבות שהוא נמצא יחסית קרוב למשפחתכם.

מכשור וציוד רפואי:

בכל בית אבות יש מעטפת הקשורה בנושא הרפואי אולם בתי אבות מסוימים מקפידים על נושא זה יותר מאחרים. מלבד נקודות חירום המוצבות בתוך המתחם לדוגמה עם מכשירי החייאה ואבזור נוסף, הרי שיש גם צוות גדול יותר של מטפלים מוסמכים במקום שיטפלו בכל הצרכים הרפואיים שלכם החל מנטילת תרופות, דרך הכרה בסוג התרופות הנדרשות, ליווי פיזי שלכם ממקום למקום ועוד. חשוב שיהיה במקום רופא מקצועי ומוסמך מדי יום שיוכל לספק מענה רפואי מהיר במידת הצורך.

פעילויות:

וודאו כי בית האבות שאליו אתם רוצים להיכנס בעל מגוון עשיר של פעילויות הממלאות את הלו”ז כדי שלא יהיה משעמם. כמו כן חלק מהפעולות גם ממלאות את הגוף והנפש, מסייעות בהנעת הגוף וזרימת הדם והחמצן אל איברי הגוף ומסייעים לשמר את הגוף ליותר שנים.

 

Call Now Buttonצרו קשר