בתי אבות בהרצליה

כשההורים מתבגרים ואנו רוצים לתת להם את המרב, ומצד שני אנו עסוקים וטרודים בעבודה, ילדים, משפחה. לעיתים הדבר הטוב ביותר להורים זה בית אבות, כזה המותאם להם אישית, צוות מקצועי והכי חשוב שיהיה גם מסור ואכפתי. כמו כן חשוב שבית האבות יהי קשוב לצרכי הקשישים וייתן להם מענה מקיף לכל מה שהם צריכים, החל מהפעלות, ריפוי בעיסוק, פעילות חברתית ועד למענה רפואי הולם ומתקדם, וטיפול סוציאלי הניתן על ידי מטפל מסור ומבין.

מה חשוב לברר כאשר רוצים לרשום את ההורה לבית אבות בהרצליה

בית אבות אכפתי ומבין, הוא כזה המציב את הפעילות הגופנית בראש סדר העדיפויות, והוא מעניק שיעורי התעמלות על בסיס קבוע למבוגרים ולקשישים, בהתאם ליכולתם הגופנית שלהם. שיעורי התעמלות מסייעים לזקן הן בשמירה על רמה גופנית תקינה והן בשמירה על המצב הנפשי והמוטיבציה.

יש עוד דברים שלא ניתן לוותר עליהם.

כמו כן, בתי אבות בהרצליה מקצועיים ואכפתיים מעניקים לדייריהם הקשישים חוגים שונים במהלך היום, המעניקים להם סיפוק מעבודת כפיים, בהתאם לכישוריהם הפיזיים. גם הרצאות מרתקות הנם בין הפעילויות הניתנות בבתי אבות. אם מדובר במקום המוקף צמחייה שהקשיש יכול לטייל שם, ועדיין להרגיש שהוא מוגן והוא בתוך בית האבות – אם חלילה יצטרך עזרה רפואית – הרי שזה הדבר המושלם ביותר עבור הוריכם. כאשר מדובר בהורה דתי, הדבר החשוב ביותר הוא קיומו של בית כנסת עם תפילות מסודרות במקום, וכן כשרות האוכל המוגש. בררו לפני. והכי טוב – התייעצו אתנו בחינם, יש לנו ניסיון רב בתחום.       

Call Now Buttonצרו קשר