בתי אבות בהוד השרון

ההורים התבגרו? זה הזמן לרשום אותם לבית אבות אמין ומקצועי, שייתן להם יחס חם וסובלני לקראת סוף חייהם. ישנם בתי אבות בהוד השרון המיועדים לסוג מסוים וספציפי. כגון בית אבות המיועד לתשושי נפש או המיועד לסיעודיים. ויש בתי אבות שבתוכם מחלקות שונות המיועדות למצבים בריאותיים שונים של המבוגרים. יש מבוגרים שמתאים להם בית אבות קטן וייחודי, המיועד לבעיה הספציפית שממנה הם סובלים, ויש שדווקא מקום יותר המוני יעשה להם טוב. מקום שאפשר למצוא חברה ופעילויות חברתיות סביב שעות היום.

התאמה אישית לבית אבות בהוד השרון

לשם כך יש להתייעץ עם המומחים לדבר, אשר להם ניסיון והיכרות עם בתי אבות שונים, ויכולים לייעץ על סמך היכרות ופרמטרים נוספים. במערכת השיקולים צריך גם לקחת בחשבון ולבדוק האם מדובר בבית אבות מטופח, וכמובן צוות מסור. יש לבדוק האם מותקנות מערכות מיזוג אוויר בחדרים, זה חשוב מאוד גם בחורף לקשישים הסובלים מקור לעיתים תכופות. כמו כן יש לבדוק האם קיימים אמצעי בטיחות כנדרש לאנשי גיל הזהב.

לשהות בבית אבות, זה לא תמיד עד סוף החיים.

לא תמיד ההורה זקוק לשהות בבית האבות עד סוף חייו, על כל המטען הרגשי המתלווה לכך. לפעמים מדובר במנוחה אחר ניתוח או אירוע רפואי הגורם לחולשה זמנית לקשיש. ישנם בתי אבות בהוד השרון הנותנים את האפשרות לאשפוז קצר לתקופת שיקום לאחר ניתוח או מחלה כאמור. אצלנו תוכלו לקבל ייעוץ חינם להתאמה מושלמת של בית האבות.

Call Now Buttonצרו קשר