בתי אבות במרכז

בתי אבות בבת ים | בתי אבות בבני ברקבתי אבות בתל אביב | בתי אבות ברמת גן | בתי אבות בראשון לציון | בתי אבות בפתח תקווה |בתי אבות בחולון | בתי אבות בגבעתיים | בתי אבות ברחובות

בתי אבות מומלצים במרכז – טיפים לבחירה נכונה

אתם מחפשים בית אבות להורה, מתלבטים ורוצים לדעת שהבחירה שלכם תתאים למצבו הבריאותי של ההורה. איך תבדקו אילו בתי אבות מומלצים במרכז.
1. כנסו לאתרי האינטרנט של בתי האבות, קראו ובחנו את הפרמטרים שחשובים כמו סוגי המחלקות, צוותים מטפלים, ותק והמלצות.
2. מומלץ להתייעץ עם חברת השמה לבתי אבות שנמצאת בקשר יומי מול בתי האבות ותדע לתת לכם המלצות ועדכונים.
3. מאוד חשוב לבקר בבתי האבות ולבדוק האם כל מה שקראתם וההמלצות שקיבלתם אכן נכונים.

לפרטים ושיחת ייעוץ ללא עלות צרו קשר >> 072-334-0776

לעבור לבית אבות ולהישאר בסביבת המגורים המוכרת

המאמץ להעביר את יקירכם לאחד מאחד מרשימת בתי האבות במרכז עולה פעמים רבות מתוך הצורך לשמור עליו קרוב: מעבר לבית אבות במרכז משמעו שההורה המבוגר יישאר קרוב לסביבת המגורים אליה הוא רגיל במרכז הארץ, ויהיה קרוב מבחינה גאוגרפית אליכם ואל בני משפחתכם. בית אבות במרכז יספק ליקירכם את המענה הרפואי או היומיומי לו הוא זקוק, מבלי לגרוע יותר מדי משגרת חייו אליה הוא רגיל.

יתרונות וחסרונות בבחירת בתי אבות במרכז

אך השיקולים בהשמה בבית אבות לא מסתכמים רק בקרבה גאוגרפית. קיימים המון קריטריונים ומשתנים שצריך לקחת בחשבון בעת החיפוש אחר בית האבות שיתאים ליקירכם. ייתכן כי ההורה המבוגר לא נמצא במצב אשר מאפשר לו לקבל או להיות מעורב בהחלטה שכזו, ובמקרה זה האחריות להבין את הצרכים והדרישות שלו ולהחליט לאן להעביר אותו מוטלים עלינו.

גם אם אנחנו מתעקשים להמשיך בחיפוש אחר בית אבות בעצמנו, על אף הבלבול והעייפות שנוצרים בתהליך, קריטריונים ושיקולים אשר איננו מודעים אליהם עלולים להציב בפנינו מכשולים נוספים: חסמים בירוקרטיים לא צפויים, או הוצאות מיותרות של כספים ומשאבים אחרים אשר יעכבו את תהליך החיפוש או יובילו אותנו לבחירה בפתרון לא נכון עבורו. טעות או בחירה לא נכונה עלולים לעלות ליקירנו בסיכויים לעבור לסביבה המתאימה לו, מה שיאלץ אותנו במרבית המקרים להתפשר, או גרוע מכך – לוותר על החיפוש.

קוד פלוס – הקלה בתהליך ההשמה באחד מרשימת בתי אבות במרכז

במקום לנסות להיכנס ראש בראש במערכת הגריאטרית, או לבצע טעויות קריטיות בתהליך ההשמה, "קוד פלוס – דואגים להורים" מציעים לכם את שירותי הליווי והייעוץ המקצועיים שלנו במציאת בית האבות הנכון ביותר עבור יקירכם.

"קוד פלוס" הינה קבוצה אינטימית של יועצים אישיים בעלי היכרות ארוכת שנים עם המערכת הגריאטרית ועם הפתרונות השונים המוצעים במרכז לאוכלוסיית הגיל השלישי. יועץ האישי שיוצמד לכם מטעם "קוד פלוס" ידע לשאול את כל השאלות הדרושות לקביעת מצבו של הקשיש, וידע כיצד לאבחן את מצבו הרפואי, הסוציאלי והכלכלי. לאחר מכן, היועץ האישי יידע להתאים עבורו את בית האבות או הפתרון הייעודי אשר יענה על הצרכים והדרישות שלו ושלכם בצורה הטובה ביותר, מבלי שאף אחד מהצדדים יאלץ להתפשר.

אפשרויות המימון בכניסה לבית אבות

בזמן הליווי של "קוד פלוס" את תהליך ההשמה, אנו נוכל לבדוק את זכאותו של ההורה המבוגר לקצבת סיעוד במסגרת "קוד משרד הבריאות", אשר יכולה להקל בצורה משמעותית על העומס הכלכלי, או את זכאותו לשירותים סיעודיים לפי "חוק הסיעוד". היועץ האישי של "קוד פלוס" ייקח על עצמו את ההתנהלות הבירוקרטית, ויידע להתנהל מול הגורמים הרלוונטיים במרכז בכדי להבטיח את מימוש הזכויות שלכם.

רשימת בתי אבות במרכז – איך בוחרים את המקום המתאים?

מרכז הארץ כולל בתוכו ערים רבות והאוכלוסייה המתבגרת גדלה. במרכז הארץ פרוסים עשרות בתי אבות על שלל המחלקות והבחירה מורכבת. מעבר לפרמטרים הרגילים אותם אנחנו מכירים נכנס גם השיקול של הסטטוס הרפואי, הרקורד של בית האבות והתאמה לצרכים של ההורה והמשפחה.
אם כבר עברתם כל רשימת בתי אבות במרכז ואתם זקוקים לעזרה מקצועית צרו קשר ונציגי "קוד פלוס" ישמחו לענות לכם, לכוון ולייעץ לבחירה נכונה למשפחה.

לפרטים ושיחת ייעוץ ללא עלות צרו קשר >> 072-334-0776