בתי אבות בחולון

לפעמים צריכים לקבל החלטות קשות בחיים. אחת מהם היא ההחלטה לרשום את ההורה לבית אבות. לפעמים ההחלטה באה דווקא מצד ההורה, כשהוא צלול בדעתו והוא משלים עם המציאות שהילדים טרודים בהבאת פרנסה הביתה. הם מעוניינים בטיפול הולם ומקצועי וכן בחסות רפואית שנותנת מענה מידי בעת בעיה. בבית אבות מסור ואכפתי מעסיקים אנשי צוות מנוסים ומוסמכים, בעלי יחסי אנוש, הקשבה ואמפתיה מעולים.

חשיבות ידיעת השפה והבנה מקסימלית של צרכי הקשיש

בגיל כה מבוגר אנו לא יכולים לצפות שההורה יסתגל למקום, אלא הפוך – המקום צריך להסתגל אליו, לכן על בית האבות להשקיע בהבאת אנשי צוות מכל מיני מוצאים, השולטים במגוון שפות, כמו רוסית אידיש ורומנית. אלה הם שפות הנפוצות בקרב אוכלוסיות בטווח גילאים אלה בקרב בתי אבות בחולון. ובשפות אלו הם מבטאים את עצמם טוב יותר מאשר שפת העברית, אנו לא מצפים שהם ילמדו עכשיו שפה חדשה…

דרוש צוות מסור לטיפול באבא/אמא.

בין השאר חשוב שצוות בית האבות יהיה מורכב מרופא כללי, אחות מוסמכת, מטפל/ת סיעודי/ת מסור ואכפתי – לזקוקים לכך, מדריכי התעמלות ופיזיותרפיה איש אחזקה המבין לליבם של הקשישים, וכן אב בית מסור ומקצועי. הקשיש צריך אפשרות של מענה כלשהו סביב כל שעות היממה. לעיתים זה רק כיוון של מעלות המזגן, שכן הוא לא מתנייד כמו אדם צעיר והפעולה הפשוטה הזו יכולה לצער אותו ולהדיר שינה מעיניו כל הלילה. מומלץ לבקר פיזית בבית האבות לפני ההרשמה. וכמובן מומלץ מאוד להתייעץ עם המומחים שלנו.    

Call Now Buttonצרו קשר