בתי אבות בגבעתיים

גיל הזהב זהו הגיל שבו הגיע התור שלכם – הילדים, להחזיר להורים את כל מה שהשקיעו בכם, הם הופכים יותר ויותר להיות תלותיים, ואתם… מה לעשות לא תמיד עושים זאת בסבלנות יתר… במקרים אלה עדיף לשלוח את ההורים למקום שבו יהיו פנויים לטפל בהם, והמקום מיועד ומיוחד עבור מטרה זו, הצוות המטפלים, גם המצפון הנפשי יותר שקט כאשר אנו יודעים שההורה או שניהם מסובבים במטפלים ובצוות רפואי, שיטפל בהם בצורה הכי טובה ובטוחה, יותר מאשר הם היו בביתם. והם נמצאים תחת מעקב רפואי.

התאמה מושלמת להורים שלכם בבית אבות בגבעתיים

כאשר אתם בוחרים בית אבות להוריכם, מוטב אם תבררו לגבי בית האבות המתאים ביותר. ישנם כמה סוגי בתי אבות, המתאימים, כל אחת למטרה אחרת, וכדי להתאים באופן האופטימלי ביותר, מומלץ להתייעץ עם המומחים שלנו.

סוגי בתי אבות הקיימים בארץ:

גם הסביבה של בית האבות היא חשובה, בקבלת ההחלטות והשיקול היכן לרשום את ההורים. אזור שהוא מוקף בגנים ובצמחיות מתאימות מאוד להקניית שלווה ורוגע, שכל כך חשובים בגיל הזה. לעומת זאת, ישנם זקנים שדווקא הרעש העירוני נותן להם את התחושה הצעירה ושהם עדיין “בתוך העניינים” לכן צריך לשקול כל מקרה לגופו, ומומלץ כאמור, להתייעץ עם המומחים שלנו בתחום. ומעבר לכך יש גם חשיבות לפעילות הנעשית בתוך בית האבות, לרווחת הזקנים.  

Call Now Buttonצרו קשר